Wycieczka integracyjna 2015

Początek roku szkolnego to dla uczniów nie tylko sentymentalne pożegnanie z beztroską czasu wakacji, to także szansa na poznanie  przyjaciół. Nowe koleżanki i koledzy nie muszą być jedynie towarzyszami szkolnej niedoli, mogą stać się towarzyszami niesamowitych przygód. Taki też był cel wrześniowej gimnazjalnej wycieczki integracyjnej do Ustronia.

Pierwszy dzień wyprawy minął pod znakiem malowniczego  górskiego spaceru, który sprzyjał nawiązaniu pierwszych znajomości. Wzmocnieniu tych kontaktów służyć miały także zabawy integracyjne w grupach, w których sukces gwarantowało zgranie drużyny oraz znajomość języka angielskiego. Wieczór został zwieńczony otrzęsinami zorganizowanymi przez drugą klasę Gimnazjum. "Pierwszaki" musiały odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, szukać fantów i co najważniejsze wystąpić w wyjątkowym pokazie mody.

Drugi dzień powitał nas nieskazitelną pogodą. Rozpoczęliśmy zajęcia od lekcji samoobrony, zakończyliśmy zaś drużynowymi szaradami. Uczniowie z żalem pożegnali słoneczny Ustroń, ale kolejna wycieczka już za rok!

Za organizację wycieczki dziękujemy zaangażowanym nauczycielom, uczniom zaś dziękujemy za aktywny udział w zajęciach. Wkrótce relacje uczniów.

IMG 1306.jak zmniejszyc fotke pl

IMG 1312.jak zmniejszyc fotke pl