Cultural Week

W dniach od 13 do 17 stycznia 2014r. odbyły się w naszym gimnazjum i szkole podstawowej zajęcia z cyklu "Cultural Week". Uczniowie przygotowali wystąpienia na temat wybranego przez siebie kraju, część wystąpienia była obowiązkowo zaprezentowana w języku angielskim.

W ten niezwykły i żywiołowy sposób pożegnaliśmy pierwszy semestr roku szkolnego. Zajęcia odbywały się pod patronatem międzynarodowego projektu TC4PI- Teacher Competences for Plurilingual Intergration. Wszystkim zaangażowanym serdecznie gratulujemy i dziękujemy.