Zakończenie Roku Szkolnego

DSC 0013.jak zmniejszyc fotke pl

Wszystko co dobre szybko się kończy- tak można podsumować bez przekąsu dobiegający końca rok szkolny. Klasa III Gimnazjum zwieńczyła swoją edukację gimnazjalną znakomitymi rezultatami na świadectwach i egzaminie gimnazjalnym. Żegnamy ich z żalem i nadzieją, że  przygoda z nauką dopiero się rozpoczęła. Gratulujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wychowawcy.

W piątek pożegnaliśmy także na czas wakacji klasę pierwszą i drugą, która pod opieką wychowawcy zorganizowała dowcipną i pomysłową uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania klasy trzeciej. Drugoklasiści- świetna robota!

Drodzy uczniowie gimnazjum w ten piękny letni czas odpoczywajcie, rozwijajcie swoje pasje, a przede wszystkim dbajcie o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Do zobaczenia we wrześniu.

DSC 0015.jak zmniejszyc fotke pl

DSC 0017.jak zmniejszyc fotke pl