Jak nie czytam, jak czytam!

Uwaga!

1 czerwca 2017 o godzinie 10.00 chcemy pobić rekord czytania w jednym momencie. Dołączcie! Jak nie czytam, jak czytam!”  to akcja, która już w zeszłym roku cieszyła się w naszej szkole ogromnym powodzeniem: zobacz

W tym roku odbędzie się w naszej szkole 1.06.2017 r. o godz. 10:00. Tak jak w roku ubiegłym akcja będzie polegać ona na zebraniu jak największej grupy czytających osób w jednym miejscu. Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły z książkami – tradycyjnymi, e-bookami, książkami w telefonach na w przestrzeń miejską. Szczegółowe informacje dotyczące docelowych miejsc dla poszczególnych klas pojawią się 29 maja. W ubiegłym roku, w akcji jednoczesnego czytania w całej Polsce wzięło udział  432 tysiące osób, w naszej szkole 723!

W tym roku spróbujemy pobić zeszłoroczny rekord !