Wycieczka klasowa 2017- Katowice

DSC 1396.jak zmniejszyc fotke pl

Niezwykle skomplikowana historia naszego regionu odnajduje znakomite odzwierciedlenie w losach stolicy województwa- Katowic. To właśnie miasto było celem tegorocznej wycieczki klasy drugiej gimnazjum.

Wyprawa była skomponowana tak, aby satysfakcję odnaleźli nie tylko wielbiciele historii, ale także rozrywki. Tym pierwszym do gustu przypadło zwiedzanie zielonej, zabytkowej i nostalgicznej  dzielnicy Giszowiec oraz imponujące wystawy Muzeum Śląskiego. Dla miłośników beztroskiej   rozrywki przeznaczona była wizyta     w parku trampolin.

Wszystko co dobre szybko się kończy i dlatego uczniowie już dzisiaj planują kolejną wspólną wyprawę.

 

DSC 1399.jak zmniejszyc fotke pl

DSC 1400.jak zmniejszyc fotke pl

DSC 1394.jak zmniejszyc fotke pl