7. Foto Art Festival

 

 

 

nowe 1

 

W Bielsku Białej już po raz siódmy odbył się Foto Art Festival, który jest wydarzeniem niezwykle interesującym, organizowanym z dużym rozmachem. Jak twierdzą sami organizatorzy, ta międzynarodowa impreza jest festiwalem o ludziach i dla ludzi. W ramach tegoż festiwalu uczniowie 2 klasy gimnazjum odwiedzili Galerię Bielską BWA, która prezentowała fotografie Andreasa Franke, "Tonący świat" - to seria podwodnych fotografii zatopionych statków, w połączeniu ze zdjęciami studyjnymi oraz wystawę holenderskiego fotografa Otto Snoek, "Dlaczego nie" - cykl fotografii dokumentujących przeobrażenia demokratyczne, zmiany socjalne i kulturowe w rodzinnym Rotterdamie.

W festiwal zaangażowało się sporo osób, nie brak również wolontariuszy, których liczba podczas każdej edycji tego wydarzenia sięga około 100 młodych, prężnie działających ludzi. W tym roku do tak zacnego grona dołączyły dwie uczennice 2 klasy gimnazjum: Martyna Drobczyk oraz Zuzanna Wiewióra. Miejmy nadzieję, że doświadczenia zdobyte podczas siódmej edycji festiwalu zaowocują i przyczynią się do czynnego udziału w kolejnej edycji Foto Art Festivalu w 2019 roku.

 

02.jak zmniejszyc fotke pl03.jak zmniejszyc fotke pl