Święto odzyskania niepodległości

polish flag 2963853 640

 

„Polacy w chwilach najcięższych wyzwalają takie zasoby sił- zapobiegliwą pracowitość, samorzutną dyscyplinę i zdumiewającą inicjatywę- że potrafią przezwyciężyć wszystkie trudności. Ta cudowna właściwość ze szczególną mocą objawiła się w 1918r.”  E. Kwiatkowski

 

Dzisiaj, to co kiedyś było marzeniem jest oczywistością, a to co oczywiste także godne jest szacunku. Dzisiaj zatem świętujemy 100lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Społeczność szkolna pragnie złożyć szczere i ciepłe życzenia pięknie i rodzinnie spędzonych dni świątecznych z okazji rocznicy odzyskania niepodległości, szanujmy się nawzajem ponad różnicami, nie kłóćmy się, a i uśmiech nic nie kosztuje.

 

Podziękowania za przygotowanie koncertu "Dla Niepodległej" dla uczniów ZSO oraz Pani Prof. Izy Podlewskiej-Lasler i Pana Prof. Łukasza Świątka.