Pożegnanie z Gimnazjum

 

DSC 4926.jak zmniejszyc fotke pl

 

Nadszedł moment pożegnania kolejnej klasy Gimnazjum Dwujęzycznego, w tym roku jednak było to pożegnanie wyjątkowe. Po raz ostatni w krótkiej, ale pięknej historii szkoły podziękowaliśmy uczniom, rodzicom, nauczycielom za pracę włożoną w naukę i kształtowanie pozytywnych postaw w życiu codziennym.

Drodzy (wszyscy) Absolwenci naszego Gimnazjum! Byliście żywiołowym, uśmiechniętym, ambitnym i otwartym na wiedzę zespołem młodych ludzi. Dziękujemy Wam za to, że współtworzyliście tę placówkę, byliście jej fundamentem i budulcem. Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko budynek i nauczyciele, szkoła to przede wszystkim Wy.

The Beatles „Let it Be”

And when the night is cloudy
There is still a light that shines on me
Shine until tomorrow
Let it be […]